Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/hdd/www/virtuals/beeonline/html/dev4/myckavinice/index.php:26) in /data/hdd/www/virtuals/beeonline/html/dev4/myckavinice/index.php on line 54

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/hdd/www/virtuals/beeonline/html/dev4/myckavinice/index.php:26) in /data/hdd/www/virtuals/beeonline/html/dev4/myckavinice/index.php on line 54
Čištění aut, ruční mytí vozidel v centru Prahy a Praze 6 - rucnimyti.com: Úvod

Kde nás najdete?

 • Praha

  Vinice Centrum

  Vinohradská 167, Praha 10

  +420 777 111 106

  Provozní doba

  Po-Ne 8-20 hod

Automyčka Collection Centrum Vinice

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI - POBOČKA VINICE CENTRUM JE OD 1.2.2018 UZAVŘENA. PROBÍHÁ ZDE ROZSÁHLÁ REKONSTRUCE CELÉHO OBJEKTU VČETNĚ NOVÉ AUTOMYČKY.

JIŽ BRZY SE NA VÁS BUDEME TEŠIT V NOVÝCH PROSTORÁCH. PROSÍM KONTAKTUJTE NAŠE DALŠÍ POBOČKY.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

AUTOMYČKA COLLECTION.

poskytuje nekvalitnější možné služby ručního mytí již od roku 2003 . Naším hlavním cílem je maximální spokojenost našich klientů. Dbáme na to, aby každý vůz odjížděl jako nový.

Jak to u nás funguje: po příjezdu a zaparkování vozu na našich označených místech k Vám přijde vedoucí pobočky a nabídne, doporučí, poradí a odpoví na všechny otázky k nabízeným programům a doplňkovým službám.

 • Vedoucí pobočky s Vámi sepíše zakázkový list, na kterém bude vše co se na voze bude dělat, cena, kontaktní informace a domluvený čas vyzvednutí vozu.
 • Poté už majitel předá vedoucímu klíče od vozu.
 • Čas během kterého umyjeme a vyčistíme váš vůz můžete trávit v naší kanceláři, kde dostanete kávu zdarma a je k dispozici Wi-Fi připojení, případně časopisy ke čtení.
 • V domluvený čas je váš vůz připraven k vyzvednutí.

Po celou dobu mytí a čištění Vašeho vozu máte parkování zdarma.

Všichni naši zaměstnanci prochází dlouhodobě různými školeními, aby byli připraveni se dokonale postarat o váš vůz.