Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/hdd/www/virtuals/beeonline/html/dev4/bluegrass/index.php:27) in /data/hdd/www/virtuals/beeonline/html/dev4/bluegrass/index.php on line 36

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/hdd/www/virtuals/beeonline/html/dev4/bluegrass/index.php:27) in /data/hdd/www/virtuals/beeonline/html/dev4/bluegrass/index.php on line 36
Blue Grass

ME 3000 PASSPORT

Šetří místo a bezpečné řešení personalizaci ePassports.

Až do teď byly výkonné stroje pro přizpůsobení elektronických pasů jen velké stroje. Tento druh řešení měl malý nebo žádný smysl pro registrační místa, velvyslanectví a orgány státní správy v menších zemích, kde jen malé množství pasů. ME 3000 Passport  odpověděl na tento problém.

Úkoly a oblasti použití

ME 3000 Passport je kompaktní, vysoce kvalitní laserové personalizační zařízení. Tento stolní přístroj pro pasy vyrobené z polykarbonátu nebo jiných laser-engravable plastických hmot, stejně jako pasů bez čipu. Jednotlivé údaje mohou být také doplněny do prozatímních pasů.

ME 3000 Passport  je schopen vyrábět malé dávky pasů a expresní pasy rychle a ve vysoké kvalitě.

Vlastnosti a funkce

Díky své velikosti, je ME 3000 Passport ideální pro použití v kancelářích. Kapacita je až 80 ICAO-kompatibilní pasů za hodinu.ME 3000 Passport vytvoří bezpečnostní prvky, jako například proměnlivé / více laserové obrázky (CLI, MLI) a microlettering. Náklady na údržbu jsou omezeny na minimum díky dlouhé životnosti laseru.

ME 3000 Passport je dodáván s modulem PC kontroly a nezbytného laserového personalizačního softwaru. Další software může být použit pro výrobu elektronickýchi dokumentů (Persotec), vytvářet digitální podpisy, spravovat šifrovací klíče a číslo zápisu(zachycení biografických a biometrických dat).