Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/hdd/www/virtuals/beeonline/html/dev4/bluegrass/index.php:27) in /data/hdd/www/virtuals/beeonline/html/dev4/bluegrass/index.php on line 36

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/hdd/www/virtuals/beeonline/html/dev4/bluegrass/index.php:27) in /data/hdd/www/virtuals/beeonline/html/dev4/bluegrass/index.php on line 36
Blue Grass

ME 3000 CARD

Flexibilní a bezpečná personalizace ID dokumentů

Konvenční personalizačních zařízení jsou často příliš velká pro menší země nebo decentralizovaná registrační místa, velvyslanectví nebo soukromý sektor, kde je potřebné menší množství dokladů. ME 3000 Card laser personalizační stroj je zde ideálním řešením.

Úkoly a oblasti použití

ME 3000 Card je kompaktní, rychlé a vysoce kvalitní laserové personalizační zařízení. Toto stolní zařízení, může přizpůsobit ID1 karty, jako jsou EU řidičské průkazy nebo elektronické průkazy totožnosti, může dokonce vydat prozatímní doklady totožnosti. To je ideálním řešením pro firmy, které vyžadují zabezpečené elektronické karty.

Zařízení může zpracovat kontaktní, bezkontaktní a hybridní čipové karty.

Vlastnosti a funkce

Díky svým kompaktním rozměrům, může být ME 3000 Card použit v kancelářích a ve výrobních halách. Může přizpůsobit až 120 elektronických průkazů totožnosti za hodinu. Karty jsou automaticky dodávány. S inovativními vláknovými lasery, ME 3000 Card vyryje do ID karty bezpečnostní prvky, jako jsou proměnlivé - více laserových obrazů (CLI a MLI) a microlettering, personalises s vysokým rozlišením s odstíny šedé barvy a hmatovými prvky. Laser je automaticky zarovnán k podtisku karty a umožňuje tak vynikající přesnost. Stroj je dodáván s modulem pro optickou a elektronickou identifikaci karet. Pro optické přizpůsobení může následovat QA stanice, za účelem kontroly strojově čitelné zóny.

ME 3000 Card se dodává s modulem PC kontroly a požadované laserové personalizace. Další software může být také použit pro elektronickou personalizaci dokumentů (Persotec). Může vytvářet digitální podpisy, spravovat šifrovací klíče a čísla zápisů (zachytit biografická a biometrická data). Přístroj může být dodán s odsávacím systémem proti laserovému kouři nebo provozovány na existující.

Výhody na první pohled

ME 3000 Card je vhodná jak pro orgány veřejné správy tak pro použití v soukromém sektoru. Zaměstnanci na registračních úřadech, velvyslanectví nebo v soukromých společnostech mohou snadno používat tento stroj k přizpůsobení malých a středních množství dokumentů ve formátu ID1. Zařízení podporuje všechny obvyklé typy čipů a bezpečnostních prvků.

ME 3000 Card kombinuje vysokou kvalitu s vysokým výkonem. Všechny bezpečnostní prvky jsou vyráběny nejnovější laserovou technologií. Optické vlastnosti jsou personalizovány ve vysoké kvalitě. Přístroj produkuje vynikající šedé odstíny a microlettering.

Díky své velikosti, může být ME 3000 Card na každém stole. Může být použit v kancelářích i ve výrobních halách.

Díky Basic Access Control (BAC), Extended Access Control (EAC) a Active Authentication (AA), ME 3000 Card zaručuje vynikající úroveň bezpečnosti. Dokáže opticky a elektronicky přizpůsobit až 120 průkazů za hodinu.